м. Луцьк,
просп. Соборності, 22Б
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
Відеогалерея
«Творчо-пізнавальна атмосфера логопедичного пункту та активна участь дитини в ігровому процесі комунікації дозволить найоптимальніше встановлювати та налагоджувати зв'язок педагога з вихованцями, максимально сприятиме корекційно-відновлювальній роботі» – переконує насвчитель-логопед закладу дошкільної освіти №10 Тетяна Завиднюк у відеопрезентації «Робіть як я, робіть краще за мене».
Справжню мудрість педагоги та батьки часто черпають, звертаючись до педагогічної спадщиниВасиля Сухомлинського. Вихователь закладу дошкільної освіти № 10 Надія Мокійчук прагне «...віддавати сили своєї душі в ім'я того, щоб люди навколо тебе були красивішими, духовно багатшими, щоб у кожній людині, з якою ти зустрічаєшся в житті, залишалося щось хороше від тебе, від твоєї душі...», як і писав видатний український педагог.

«Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими...», – підтримує ідею видатного педагога Василя Сухомлинського колектив закладу дошкільної освіти № 10 м. Луцька.Для реалізації даного постулату педагогами закладу розроблені та поширюються в практику роботи міста й області парціальна програма з організації патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Моє рідне місто» (автори О.Гніровська, Г.Оксенчук), парціальна програма з організації театралізованої діяльності дітей дошкільного віку «Грайлик» (автори О.Березіна, О.Гніровська, Т.Линник), інноваційні методики і технології. Пропонуємо поринути у світ ДИТИНСТВА...
Сонцю, літу радіють діти!

      Найчудовіша пора для відпочинку, праці, розваг, спостережень, оздоровлення у розпалі. Грають, танцюють, співають, пізнають світ вихованці закладу дошкільної освіти №10 разом з педагогами, які намагаються створити найсприятливіші умови для активного розвитку.
 Квіткове диво – 2020

       Надзвичайно важливо, щоб у пам'яті з дошкільного дитинства залишилися яскраві враження про навколишній світ. Особливої привабливості ділянкам дитячих садків надають декоративні квітникові рослини. Вони не тільки прикрашають територію, але й дають надзвичайно багатий матеріал для проведення різноманітних спостережень, дослідів, організації праці, виховання дійового ставлення до створення краси. Особливо цінні спостереження естетичного плану. Облаштування відповідної ділянки для маленьких поціновувачів – не така вже й важка робота, яка чудово вплине як на настрої педагогів, так і на розвиток дітей. Педагоги та батьки успішно об'єднуються і досягають відмінних результатів в цьому напрямку, адже мета у них одна –  створити для дітей кращу ділянку, кращу групу, кращі умови розвитку та виховання. Подібну магію перетворення сьогодні пропонуємо переглянути на відео. І нехай наш дитячий садок не є таким гламурним, як на картинках модних журналів, але він НАШ. Бажаєте дізнатись, як виховати маленького громадянина, який любить своє місто не за те, що воно велике чи маленьке, а за те, що воно СВОЄ...Тоді запрошуємо усіх зацікавлених темою до спільного перегляду відеоролика.Танграм та квадрат Воскобовича - цікавий і корисний матеріал для роботи з дітьми дошкільного віку, представлений у вигляді ігор. Це, свого роду, головоломки, які  складаються у різні форми. З них можна конструювати багато об'ємних комбінацій, що неодмінно зацікавить малюка та дасть поштовх розвитку фантазії, сенсорики, творчого потенціалу. «Розумні ігри» в мудрих руках вихователів закладу дошкільної освіти № 10 міста Луцька Олени Фальчук та Тетяни Аврамук стали справжньою знахідкою в роботі з дошкільниками.

           

Студія Трек
© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2014