м. Луцьк,
вул. Воїнів-афганців,8
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
Пріоритетні завдання
РІЧНИЙ ПЛАН РОБОТИ закладу дошкільної освіти № 10 на 2022-2023 навчальний рік - Завантажити для ознайомлення

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ЗДО НА 2022 рік

1. Нормативна база.
Діяльність дошкільного навчального закладу здійснюється відповідно до закону «Про освіту» (2017), «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства» та інших нормативно-правових актів. Зміст освітнього процесу у ЗДО відповідає основним концептуальним положенням Базового компонента дошкільної освіти, яким визначено вимоги до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини перед вступом до школи. МОН України затвердив 9 комплексних програм. Заклад керується вимогами Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Відрадно, що парціальна програма патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Я – лучанин» (авт. колектив ЗДО № 10: Гніровська О.З., Каширець А.М., Костюк В.М., Оксенчук Г.М., Хітрош М.Д.), схвалена рішенням НМР управління освіти Луцької міської ради (протокол № 3, від 16.12.2020 р.).

2. Пріоритетні напрямки роботи.
Для підвищення якості освітнього процесу, забезпечення сталого розвитку дітей визначено пріоритетні напрямки діяльності:
  • забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей раннього віку, їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження у соціальне середовище;
  • патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку;
  • трудове виховання в процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей;
  • забезпечення наступності в реалізації завдань духовного, патріотичного, трудового виховання між дошкільною і початковою ланками освіти.

3. Режим дня і розклад занять.
Перебування дітей у садку потребує чіткого виконання режиму та розкладу. І тому робота вихователів та вузьких спеціалістів ведеться згідно затверджених планів, розкладів і режимів. У групах раннього віку проводиться по 2 заняття в день (музичні, фізкультурні, сенсорика і конструювання, образотворчі (малювання, ліплення, аплікація), дитина в довкіллі, віконечко в природу, мова рідна). Тривалість 10 – 15 хв. Значна частина з них – інтегровані. У садкових групах проводяться по 3 – 4 заняття в день (музичні, фізкультурні, математична скарбничка, образотворчі (малювання, ліплення, аплікація), дитина в довкіллі, віконечко в природу, мова рідна (грамота). Тривалість 15 – 30 хв. Значна частина з них – інтегровані.

Організовано додаткові освітні послуги (образотворча діяльність, хореографія, англійська мова по 2 рази на тиждень у кожній віковій групі). Так, як батьки, вихователі, діти – це той рівносторонній трикутник, який забезпечує якісно новий рівень формування компетентностей, і на яку б сторону не ліг цей трикутник, він залишається рівностороннім. Кожна грань є значимою, необхідною.

Перспективний ПЛАН тематичних перевірок

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 10 НА 2018 – 2022 РОКИ


ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 10 НА 2018 – 2022 РОКИ

© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2022         hostel.lutsk.ua