м. Луцьк,
вул. Воїнів-афганців,8
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
«Мудрійки»
Вихователі
Линник Тетяна Анатоліївна
Кубай Ольга Федорівна
Помічник вихователя
Мисковець Валентина Олексіївна

Тема, над якою працюють поглиблено: «Формування свободи дій і поведінки дошкільників засобами театралізованої діяльності»

В оновленні діяльності сучасного дошкільного закладу значна увага відводиться розвитку особистості дошкільника, його творчій діяльності, моральному досвіду. І саме театралізована діяльність сприяє формуванню свободи дій і поведінки, розвитку соціально-моральної компетентності, допомагає позбутися закомплексованості. Залучення дітей до театралізованої діяльності сприяє засвоєнню світу людських почуттів, комунікативних навичок, розвитку здатності до співпереживання. На нашу думку, театр показує найкоротший шлях емоційного розкріпачення дитини, зняття скутості, залучення до духовного багатства. В  результаті  дитина  пізнає  світ розумом і серцем, висловлюючи своє ставлення до добра і зла.
Діти навчаться помічати в навколишньому світі цікаві ідеї, втілювати їх, створювати свій художній образ персонажа, у них розвиватиметься творча уява, асоціативне мислення, вміння бачити незвичайне в буденному.

 

У групі
38 дітей

© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2022         hostel.lutsk.ua