м. Луцьк,
вул. Воїнів-афганців,8
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
Логопед Психолог
Вихователі
Завиднюк Тетяна Євгеніївна
вчитель-логопед
Теми, над якими працюють поглиблено:
«Казкотерапія», «Пісочна терапія»

Практика роботи свідчить, що ігри з піском позитивно впливають на емоційне благополуччя дітей, дають можливість вільного самовиявлення та індивідуального творчого розвитку.
Психологічно безпечне освітнє середовище з використанням піску допомагає вирішити розвивальні, навчальні та корекційні завдання. Адже пісок, як природній матеріал, наділений унікальними властивостями, що здатний викликати певні емоції, які мають терапевтичний вплив на психіку дитини.
Не менш цікавою і результативною є казкотерапія, де можна прослідкувати зв’язок між казковими подіями та поведінкою у реальному житті. Казка, що живе в кожній дитині, здатна розвивати скарби її душі.


Теми, над якими працюють поглиблено:
«Нетрадиційні підходи до організації логопедичної роботи»

Логопедичний кабінет дошкільного навчального закладу – це кімната, де створені умови для колекційного навчання дошкільників з мовними вадами. У процесі гри малюки знайомляться з правилами вимови звуків, природно і багаторазово повторюють логопедичні вправи. Використання нетрадиційних підходів («сухий басейн», «кольоротерапія», «пісочна терапія», «пальчикові вправи», «логопедичного масажу», «логоритміки» тощо) стимулюють вихованців до мовної діяльності і спілкування.


© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2022         hostel.lutsk.ua