м. Луцьк,
вул. Воїнів-афганців,8
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
Проведено ІІІ засідання опорного закладу дошкільної освіти №10

17.02.2023 року проведено ІІІ засідання опорного закладу дошкільної освіти №10 з питання «Дослідницько-пошукова діяльність як засіб формування екопростору розвитку дитини» у форматі офлайн. Слухачами стали 22 вихователі закладів дошкільної освіти Луцької ОТГ. Захід складався з чотирьох блоків: мотиваційного, теоретичного, практичного, рефлексійного, які забезпечили розширення можливостей для обміну досвідом, оволодіння інноваційними підходами в організації дослідницької та пошукової діяльності за парціальною програмою «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку».

Керівник опорного ЗДО №10 Олена Гніровська, вихователь-методист, налаштувала учасників на активну взаємодію та обмін досвідом за допомогою притчі «Насіннєва крамниця», гри-вправи «Хочу, можу, знаю» та діагностичної вправи «Три стежини». Кожний зі слухачів обрав різний шлях: довгий та цікавий, короткий та з перешкодами,

Формат моделювання ігрових ситуацій дослідницького та пошукового характеру сприяли активізації учасників, відкритому діалогу, обміну думками з власного досвіду.

Практичний блок був представлений презентаційними заходами ««Пригоди маленьких геометриків» (вихователь старшої групи №1 Кондратюк Л.Є.), «LEGO-фантазії: досліджуємо, пізнаємо» (вихователь середньої групи №2 Чижевська Л.В.).
Завершилася зустріч підбиттям підсумків роботи та рефлесійною вправою «Мікрофон».


© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2022         hostel.lutsk.ua