м. Луцьк,
вул. Воїнів-афганців,8
тел.: (0332) 71-52-55
Ми працюємо:
5 днів на тиждень
з 7:30 до 19:30
Анонс найцікавіших подій у ЗДО №10: ОСІНЬ–2022
Осінні свята – це радість пізнання, творчості, дитячої активності в піснях, таночках, іграх, театралізованій діяльності. Зустрічі дітей з казковими персонажами: Осінню, Хмаринкою, Вередухою, Зайчиком, Білочкою, Калинкою та іншими героями принесли радість від спілкування, ігор, вирішення проблемних ситуацій.

Діти та колектив ЗДО № 10 отримали величезне задоволення і яскравим підтвердження даних дійств стали наші світлини.

Робота методичних осередків на базі ЗДО позначена діяльністю:
  • педагогічної ради «Здоровʾязбереження та рухова компетентність – запорука розвитку дитини», де учасники мали змогу обговорити та проаналізувати проведену роботу та презентаційні заходи з фізкультурно-оздоровчого напрямку, створили мапу рухових компетентностей та відпрацювали навички інноваційних підходів та методик;
  • методичної години «Професійний стандарт вихователя у запитаннях та відповідях. Індивідуальний освітній маршрут педагога: як і для чого?» На ці та багато інших запитань знайшли відповіді учасники заходу, створили міні-проєкти щодо реалізації загальних та спеціальних професійних компетентностей, виробили ряд порад та рекомендацій;
  • майстерні музичних інструментів, під час відвідання якої навчилися виготовляти шумові музичні інструменти та розглянули їх значення в організації самостійної художньої діяльності дошкільників;
  • консультації «Формування соціально-громадянської компетентності – важлива складова організації освітнього процесу», в ході якої педагоги отримали ряд рекомендацій з питань використання цікавих та сучасних методів і прийомів, інноваційних підходів з елементами педагогічних ігор та вправ.

Проведено фізкультурну розвагу для дітей старших вікових груп «Таємниці води»
, у ході якої пригадали цілющі властивості води, закріпити знання про неї та позмагалися у проведенні різних естафет з водою. Найцікавішим було виготовлення корабликів та зустріч з краплинкою. На згадку про корисну і цікаву пригоду вихованцям подарували розмальовки зі спортивними іграми, вправами, забавами.

Гра завжди дарує дітям радісні емоції та є одним з ефективних засобів розвитку малюків. Діти та колектив ЗДО № 10 дякують за чудові екологічні подарунки від ТОВ «Tigres». Фахівці українського бренду ТМ «Tigres» створили безпечні іграшки для дітей з турботою про довкілля та для їх розвитку й пізнання світу. Вони відповідають віковим та інтелектуальним можливостям. Шановні батьки! Розвиваймо маленьких геніїв разом з нами!

20 жовтня на базі садка проведено І засідання опорного закладу дошкільної освіти № 10 на платформі ZOOM з питання «Шляхи реалізації парціальної програми виховання дітей дошкільного віку «Я – Лучанин» в освітньому процесі ЗДО. Проєкт «У Луцька є Я». Вихователь-методист Олена Гніровська обʾєднала слухачів навколо задекларованої теми притчею «Місто і люди» та запропонувала пройти експрес-тест на знання історії рідного міста. Педагоги Галини Оксенчук та Лілія Чижевська презентували доробки про міні-музеї та стенд-музеї, методичну розробку «У Луцька є Я», відзначену на виставці педагогічних технологій. Ознайомлення з цікавими методами і прийомами, інноваційними підходами пройшли у сучасному форматі взаємодії учасників з елементами педагогічних ігор та вправ.

Активними учасниками заходу стали вихователі Марія Мустапіна ЗДО № 3 та Світлана Мартинюк ЗДО № 39, які представили власні напрацювання та окреслили шляхи реалізації парціальної програми «Я – лучанин». Розглядали питання сучасних підходів щодо організації різноманітних форм роботи, навчалися дискутувати, обмінялися досвідом. Усім зацікавленим висвітленими питаннями запропоновано ознайомитися з практичними заняттями, відеороликами за покликанням на Фейсбук сторінці та Youtube-каналі.

У рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності з 17 по 21 жовтня у ЗДО № 10 проводилися різноманітні заходи, які покликані створити безпечне освітнє середовище, забезпечити навчання правилам безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях. Організовані різні види діяльності, розігрування уявних ситуацій, ігри, художньо-продуктивна діяльність допомогли пригадати і закріпити правила безпечної поведінки у різних місцях: вдома, на дорозі, вулицях міста тощо. Найцікавішою для дошкільників стала зустріч з рятувальниками та огляд пожежного автомобіля. Шкода, що початок зустрічі відбувався в укритті під звуки «повітряної тривоги», але діти були не менш допитливими. Задавали багато запитань, із задоволенням розглядали розмальовки подаровані рятувальниками, тримали їх за руку, приміряли шолом і куртку. Можливість посидіти за кермом пожежного авто, почути спеціальні сигнали, потримати в руках вогнегасник, пилку, великі ножиці для металу тощо додали зустрічі емоційного забарвлення. А для працівників закладу рятувальники розповіли про небезпечні знахідки, вибухонебезпечні предмети та закріпили правила поведінки. На згадку про корисну і цікаву зустріч вихованці подарували рятувальникам малюнки, аплікації на пожежну тематику.

        

© ДНЗ №10
«Волиняночка», 2013-2022         hostel.lutsk.ua